Monthly Archives: April 2015

Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Πέμπτη 23 Απριλίου 2015 και ώρα 13:00 μ.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για τη διδακτική επίσκεψη στο εργοστάσιο της ΔΕΗ στον Αθερινόλακκο.

• Κουτάντος Ιωάννης, Διευθυντής του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης , Πρόεδρος της επιτροπής.
    • Βασιλάκης Γεώργιος , Αρχηγός της διδακτικής επίσκεψης
    • Τσαμπανάκης Νικόλαος , Εκπαιδευτικός
    • Καμπουράκη Φρόνια, Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου ΕΠΑΛ Νεάπολης

Η επιτροπή αφού έλαβε υπόψη την ισχύουσα νομοθεσία ,συζήτησε και αποφάσισε

Να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο ΚΤΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΛΑΣΙΘΙΟΥ Α.Ε..

Ο Πρόεδρος                                                              Τα μέλη

.                                                                     Βασιλάκης Γεώργιος

.                                                                    Τσαμπανάκης Νικόλαος

.                                                                     Καμπουράκη Φρόνια

Κουτάντος Ιωάννης                                               Βιδάλης Μιχαήλ

Νεάπολη 23/4/2015

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ  ΔΩΡΕΑ ΒΙΒΛΙΩΝ ΣΤΟ ΕΠΑΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Η Διεύθυνση , οι καθηγητές και οι μαθητές του ΕΠΑ.Λ. Νεάπολης ευχαριστούμε θερμά τον κ. Γεροντή Μιχ. συνταξιούχο φιλόλογο-ιστορικό, για την ευγενική προσφορά του να δωρίσει τα βιβλία :

1. ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ από την Κρητική Βενετοκρατία  & Τουρκοκρατία  και
    2. ΤΑΞΙΔΙ  στον άγνωστο Ελληνισμό των  Φυλών της Μεσογείου , στο σχολείο μας.

Η προσφορά σας αυτή κ. Γεροντή, μας τιμά ιδιαίτερα, αποτελεί αναγνώριση του έργου που γίνεται στη σχολική μας βιβλιοθήκη και συμβάλλει στην ενίσχυση του εκπαιδευτικού έργου.

Ευελπιστούμε ότι η πράξη σας  θα βρει  μιμητές στα πλαίσια του ανοιχτού σχολείου και της κοινωνικής αλληλεγγύης.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

Κουτάντος Ιωάννης

Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Παρασκευή 3 Απριλίου 2015 και ώρα 13:00 μ.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για τη διδακτική επίσκεψη στηn αντιπροσωπεία  Volkswagen στο Ηράκλειο.

• Βασιλάκης Γεώργιος , Αρχηγός της διδακτικής επίσκεψης
    • Ανδρουλάκης Κων/νος , Εκπαιδευτικός

Η επιτροπή αφού έλαβε υπόψη την ισχύουσα νομοθεσία ,συζήτησε και αποφάσισε

Να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο ΚΤΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΛΑΣΙΘΙΟΥ Α.Ε..

Ο Πρόεδρος                                                                  Τα μέλη

.                                                                            Βασιλάκης Γεώργιος

.                                                                            Ανδρουλάκης Κων/νος

.                                                                            Καμπουράκη Φρόνια

Κουτάντος Ιωάννης                                                   Βιδάλης Μιχαήλ

Νεάπολη 3/4/2015

Κουτάντος Ιωάννης

Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Παρασκευή 3 Απριλίου 2015 και ώρα 13:00 μ.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή στο Ρέθυμνο.

• Ανδρουλάκης Κων/νος , Αρχηγός της εκδρομής
    • Βασιλάκης Γεώργιος , Εκπαιδευτικός

Η επιτροπή αφού έλαβε υπόψη την ισχύουσα νομοθεσία ,συζήτησε και αποφάσισε

Να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στη FIORETZIS TRAVEL.

Ο Πρόεδρος                                                                  Τα μέλη

.                                                                          Ανδρουλάκης Κων/νος

.                                                                            Βασιλάκης Γερώργιος

.                                                                              Καμπουράκη Φρόνια