Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Πέμπτη 23 Απριλίου 2015 και ώρα 13:00 μ.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για τη διδακτική επίσκεψη στο εργοστάσιο της ΔΕΗ στον Αθερινόλακκο.

• Κουτάντος Ιωάννης, Διευθυντής του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης , Πρόεδρος της επιτροπής.
  • Βασιλάκης Γεώργιος , Αρχηγός της διδακτικής επίσκεψης
  • Τσαμπανάκης Νικόλαος , Εκπαιδευτικός
  • Καμπουράκη Φρόνια, Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου ΕΠΑΛ Νεάπολης
  • Βιδάλης Μιχαήλ , Πρόεδρος του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου.

Η επιτροπή αφού έλαβε υπόψη την ισχύουσα νομοθεσία ,συζήτησε και αποφάσισε

Να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο ΚΤΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΛΑΣΙΘΙΟΥ Α.Ε..
Ο Πρόεδρος                                                              Τα μέλη
.                                                                     Βασιλάκης Γεώργιος