Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Πέμπτη 29 Mαρτίου 2018 και ώρα 12:30 μ.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για τη διδακτική επίσκεψη στα Χανιά.
– Κουτάντος Ιωάννης, Διευθυντής του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης , Πρόεδρος της επιτροπής.
– Αποστολάκη Αικατερίνη , Εκπαιδευτικός
– Καρακού Μαρία , Εκπαιδευτικός
– Πεπόνη Ραφαέλα , Μέλος του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου.
Στο Δ/ντη κατατέθηκαν πέντε ( 5 ) προσφορές ως εξής:
1) FOUSKIS TRAVEL. Δεν αξιολογήθηκε επειδή δεν πληρούσε τις προϋποθέσεις.
2) TERRA SANTA TRAVEL 95 ευρώ με ΦΠΑ .
3) TIGIRIS TRAVEL 66 ευρώ με ΦΠΑ.
4) KALDI TOURS 105 ευρώ με ΦΠΑ.
5) TRAVELINK 92 ευρώ με ΦΠΑ.
Η επιτροπή αφού έλαβε υπόψη την ισχύουσα νομοθεσία, συζήτησε και αποφάσισε

Να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο πρακτορείο TIGIRIS TRAVEL και στο ξενοδοχείο Creta Palm Hotel (4*) στον Κ. Σταλό Χανίων.
Ο Διευθυντής                                                                                         Τα μέλη
.                                                                                                       Αποστολάκη Αικατερίνη
.                                                                                                        Καρακού Μαρία
.                                                                                                      Πεπόνη Ραφαέλα