Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Παρασκευή 16 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 11:50 π.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στη Θεσσαλονίκη.
– Κουτάντος Ιωάννης, Διευθυντής του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης , Πρόεδρος της επιτροπής.
– Διαλυνάς Εμμανουήλ , Αρχηγός της εκδρομής
– Τσουμπός Αντώνιος , Εκπαιδευτικός συνοδός εκδρομής
– Ταμπακάκη Μαρία , Πρόεδρος του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου.

Στο Δ/ντη κατατέθηκαν τέσσερις ( 4 ) προσφορές ως εξής:
1) CONNECTION TRAVEL
2) DRIROS TRAVEL
3) KALDI TOURS
4) TRAVELINK

Η επιτροπή αφού μελέτησε τους φακέλους των γραφείων, συζήτησε και αποφάσισε

να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο γραφείο TRAVELink με τελική τιμή ανά μαθητή τα τριακόσια είκοσι επτά ευρώ ( 327 €) και διαμονή στο ξενοδοχείο EL GRECO με πρωινό.
Για τη μετάβαση στη Θεσσαλονίκη ως μεταφορικό μέσο θα χρησιμοποιηθεί αεροπλάνο.
Επίσης λαμβάνοντας υπόψη το αρθ 13 παρ 2 της Υ.Α.33120/ΓΔ4/6-3-2017
αποφασίζουμε να δεχτούμε ενστάσεις μέχρι και τη 13:00 μ.μ της Πέμπτης 22-2-2018 στο γραφείο του Δ/ντη του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης.

Ο Πρόεδρος                                                                                           Τα μέλη
.                                                                                                   Διαλυνάς Εμμανουήλ
.                                                                                                   Τσουμπός Αντώνιος
Κουτάντος Ιωάννης                                                                         Ταμπακάκη Μαρία