Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Πέμπτη 12 Ιανουαρίου 2017 και ώρα 12:30 μ.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στη Θεσσαλονίκη.

• Κουτάντος Ιωάννης, Διευθυντής του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης , Πρόεδρος της επιτροπής.
  • Διαλυνάς Εμμανουήλ , Αρχηγός της εκδρομής
  • Ψυχογιουδάκη Σοφία , Εκπαιδευτικός συνοδός εκδρομής
  • Βάρδας Ιωάννης , Πρόεδρος του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου.

Στο Δ/ντη κατατέθηκαν τρείς ( 3 ) προσφορές ως εξής:

• CONNECTION TRAVEL
  • TRAVEL HALL
  • KALDI TOURS

Η επιτροπή αφού μελέτησε τους φακέλους των γραφείων, συζήτησε και αποφάσισε

να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο γραφείο TRAVEL HALL                       με τελική τιμή ανά μαθητή τα διακόσια ογδόντα δύο  ευρώ ( 282) και διαμονή στο ξενοδοχείο  KINISSI PALACE 4* με πρωινό.
Για τη μετάβαση στη Θεσσαλονίκη ως μεταφορικό μέσο θα χρησιμοποιηθεί αεροπλάνο.
   Επίσης λαμβάνοντας υπόψη το αρθ 14 παρ 2 της Υ.Α.129287/Γ2/2-12-2011
αποφασίζουμε να δεχτούμε ενστάσεις μέχρι και τη 13:00 μ.μ της Δευτέρας       16-1-2017 στο γραφείο του Δ/ντη του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης.

Ο Πρόεδρος                                                                  Τα μέλη
.                                                                             Διαλυνάς Εμμανουήλ
.                                                                             Ψυχογιουδάκη Σοφία
Κουτάντος Ιωάννης                                                   Βάρδας Ιωάννης