Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Τετάρτη 2 Μαρτίου 2016 και ώρα 12:30 μ.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στη Θεσσαλονίκη.

• Κουτάντος Ιωάννης, Διευθυντής του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης , Πρόεδρος της επιτροπής.
  • Διαλυνάς Εμμανουήλ , Αρχηγός της εκδρομής
  • Ψυχογιουδάκη Σοφία , Εκπαιδευτικός
  • Καμπουράκη Φρόνια, Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου ΕΠΑΛ Νεάπολης
  • Γουλιδάκης Ελευθέριος , Μέλος του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου.

Στο Δ/ντη κατατέθηκαν έξι ( 6 ) προσφορές ως εξής:

• TERRA SANTA TRAVEL
  • TΣΑΚΟΥΝΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟΥ ΤΟYΡΙΣΜΟΥ
  • KALDI TOURS
  • EN PLO YACHTING & HOLIDAYS ΚΑΡΝΑΒΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
  • FFioretzis TRAVEL
  • TRAVELHALL

Η επιτροπή αφού μελέτησε τους φακέλους των γραφείων, συζήτησε και αποφάσισε

να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο γραφείο KALDI TOURS                       με τελική τιμή ανά μαθητή τα διακόσια είκοσι εννιά  ευρώ ( 229) και διαμονή στο ξενοδοχείο METROPOLITAN 3* με ημιδιατροφή.
Για τη μετάβαση στη Θεσσαλονίκη ως μεταφορικό μέσο θα χρησιμοποιηθεί πλοίο.
Επίσης λαμβάνοντας υπόψη το αρθ 14 παρ 2 της Υ.Α.129287/Γ2/2-12-2011
αποφασίζουμε να δεχτούμε ενστάσεις μέχρι και τη 13:00 μ.μ της Παρασκευής    4-3-2016 στο γραφείο του Δ/ντη του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης.
.
Ο Πρόεδρος                                                                  Τα μέλη
.                                                                             Διαλυνάς Εμμανουήλ
.                                                                            Ψυχογιουδάκη Σοφία