Monthly Archives: December 2019

Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Πέμπτη 19 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 12:30 μ.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την εκδρομή στην Κύπρο.

– Κουτάντος Ιωάννης, Διευθυντής του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης , Πρόεδρος της επιτροπής.
    – Καρακού Μαρία , Αρχηγός της εκδρομής
    – Ψυχογιουδάκη Σοφία , Εκπαιδευτικός
    – Δραμητινός Εμμανουήλ , Πρόεδρος του 5μελούς μαθητικού συμβουλίου.

Στο Δ/ντη κατατέθηκαν πέντε ( 5 ) προσφορές ως εξής:

1) LE GRAND TRAVEL
    2) KALDI TOURS
    3) TERRA SANTA TRAVEL
    4) VAI TRAVEL
    5) LANDMARKS TRAVEL

Η επιτροπή αφού μελέτησε τους φακέλους των γραφείων, συζήτησε και αποφάσισε

να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο γραφείο VAI TRAVEL με τελική τιμή ανά μαθητή τα εκατό ενενήντα τρία ευρώ ( 193 €) .
    Για τη μετάβαση στη Κύπρο ως μεταφορικό μέσο θα χρησιμοποιηθεί αεροπλάνο.
    Επίσης λαμβάνοντας υπόψη το αρθ 13 παρ 2 της Υ.Α.33120/ΓΔ4/6-3-2017
    αποφασίζουμε να δεχτούμε ενστάσεις μέχρι και τη 11:00 π.μ της Δευτέρας 23-12-2019 στο γραφείο του Δ/ντη του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης.

Ο Πρόεδρος                                                                                               Τα μέλη
                                                                                                                 Καρακού Μαρία
                                                                                                            Ψυχογιουδάκη Σοφία
    Κουτάντος Ιωάννης                                                                              Δραμητινός Εμμανουήλ

Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Tετάρτη 18 Δεκεμβρίου 2019 και ώρα 12:30 μ.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την πενθήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στη Θεσσαλονίκη.

– Διαλυνάς Εμμανουήλ , Αρχηγός της εκδρομής
    – Ψυχογιουδάκη Σοφία , Εκπαιδευτικός
    – Δραμητινός Εμμανουήλ , Πρόεδρος του 5μελούς μαθητικού συμβουλίου.

Στο Δ/ντη κατατέθηκαν πέντε ( 5 ) προσφορές ως εξής:

1) CONNECTION TRAVEL
    2) LE GRAND TRAVEL
    3) KALDI TOURS
    4) TERRA SANTA TRAVEL
    5) VAI TRAVEL

Η επιτροπή αφού μελέτησε τους φακέλους των γραφείων, συζήτησε και αποφάσισε

να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο γραφείο LE GRAND TRAVEL με τελική τιμή ανά μαθητή τα διακόσια εξήντα ευρώ ( 260 €) και διαμονή στο ξενοδοχείο EL GRECO 3*** ανακαινισμένο με πρωινό.
    Για τη μετάβαση στη Θεσσαλονίκη ως μεταφορικό μέσο θα χρησιμοποιηθεί αεροπλάνο.
    Επίσης λαμβάνοντας υπόψη το αρθ 13 παρ 2 της Υ.Α.33120/ΓΔ4/6-3-2017

Ο Πρόεδρος                                                                                  Τα μέλη
                                                                                                  Διαλυνάς Εμμανουήλ
                                                                                                 Ψυχογιουδάκη Σοφία