Monthly Archives: November 2016

Στη Νεάπολη και στο γραφείο του Διευθυντή του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου, σήμερα Δευτέρα 28             Νοεμβρίου 2016 και ώρα 11:40 π.μ συγκεντρώθηκε η επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για τη διδακτική επίσκεψη στο Φρούριο << Κούλες>>  στο Ηράκλειο.

• Κουτάντος Ιωάννης, Διευθυντής του 1ου Επαγγελματικού Λυκείου Νεάπολης , Πρόεδρος της επιτροπής.
    • Ανδρουλάκης Κων/νος , Αρχηγός της διδακτικής επίσκεψης
    • Καρακού Μαρία, Εκπαιδευτικός
    • Βάρδας Ιωάννης , Πρόεδρος του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου.

Στο Δ/ντη κατατέθηκαν τρείς( 3 ) προσφορές ως εξής:

• TERRA SANTA TRAVEL 210 ευρώ με ΦΠΑ
    • DRIROS TRAVEL 220 ευρώ με ΦΠΑ
    • FIORETZIS TRAVEL 150 ευρώ με ΦΠΑ

Η επιτροπή αφού έλαβε υπόψη την ισχύουσα νομοθεσία, συζήτησε και αποφάσισε

Να αναθέσει την πραγματοποίηση της εκδρομής στο πρακτορείο FIORETZIS TRAVEL

Ο Διευθυντής                                                                  Τα μέλη

.                                                                            Ανδρουλάκης Κων/νος

.                                                                             Καρακού Μαρία

.                                                                              Βάρδας Ιωάννης

Κουτάντος Ιωάννης

Στο παρακάτω link μπορείτε να ενημερωθείτε για τα επαγγελματικά δικαιώματα των αποφοίτων της Τεχνικής – Επαγγελματικής εκπαίδευσης: