Monthly Archives: November 2014

Τη Δευτέρα 17 Νοεμβρίου πραγματοποίησε το σχολείο μας τον εορτασμό για τη “17 Νοέμβρη”.

Την εορτή επιμελήθηκαν οι καθηγητές του σχολείου μας Αποστολάκη Κατερίνα και Τσαγκαράκη Ιωάννα και συμμετείχαν οι μαθητές: Ελένη Ζερβού, Μαρένα Συσκάκη, Ελισάβετ Συντιχάκη, Κωστής Βλάσης, Μανώλης Κουργιαντάκης, Νίκος Γαλανός, Ελπίδα Βλάση, Μιχάλης Βασιλάκης, Μάνος Αργυρός, Εμμανουέλα Δ., Γιάννης Βάρδας, Μαρία Γιαλελάκη, Ανδρέας Γιαλελάκης, Μαριάννα Κατσούλη, Αγάπη Σφυράκη και Λίνα Ταμπακού.

17_Noembri_2014

Στο παρακάτω link μπορείτε να δείτε το νέο ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου μας που ισχύει από Δευτέρα 17 Νοεμβρίου 2014.

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Επίσης το πρόγραμμα μπορείτε να το δείτε ακολουθώντας το αντίστοιχο link στην άνω δεξιά στήλη της ιστοσελίδας μας “Εβδομαδιάιο πρόγραμμα”.